Medewerkers

Wij werken bij Gebiedscoöperatie O-gen. Heeft u een vraag? Mail ons persoonlijk of via het algemene e-mailadres info@o-gen.nl. U kunt ook bellen naar 033-2776390.

Gerard van Santen
Directeur
g.santen@o-gen.nl

Projectteam

Rob van Arkel
Fondsmanager a.i.
r.arkel@o-gen.nl

Wicha Benus
Innovatiemakelaar
w.benus@o-gen.nl

Jaap Floor
Projectleider
j.floor@o-gen.nl

Hans Hubers
Projectleider
h.hubers@o-gen.nl

Paulien Keijzer
Projectmedewerker
p.keijzer@o-gen.nl

Saskia Kemperman
Projectleider
s.kemperman@o-gen.nl

Bert Rietberg
Projectleider
b.rietberg@o-gen.nl

Laurens Vogelezang
Projectleider
l.vogelezang@o-gen.nl

Kernteam

Nadia Akrouh
Financiën
n.akrouh@o-gen.nl

Tamara Becker
Communicatiemedewerker
t.becker@o-gen.nl

Corien Buitink
Projectmedewerker
c.buitink@o-gen.nl

Arjen de Jager
Communicatiemedewerker
a.dejager@o-gen.nl

Henriëtte van de Loosdrecht
Secretariaat
secretariaat@o-gen.nl

Miranda Moesbergen
Financiën
m.moesbergen@o-gen.nl